Login | Register
Content Area
THU 24
LIONEL ROBINSON
 
6:30 - 9:30pm
BRAD JOHNS BAND
 
10:00pm - 1:00am
FRI 25
PETER HUNT DUO
 
2:00 - 6:00pm
LIONEL ROBINSON & THE IN CROWD
 
6:30 - 9:30pm
SAM JOOLE DUO
 
10:00pm - 1:00am
SAT 26
JOHN LEIGH CALDER TRIO
 
6:30 - 9:30pm
TERRY HALLIDAY DUO
 
10:00pm - 1:00am
SUN 27
JIM GANNON
 
6:30 - 9:30pm
MON 28
PETER HEAD
 
6:30 - 9:30pm
TUE 29
YOUNGBLOODS PERFORMERS COMP, GRAND FINAL
 
6:30 - 9:30pm
WED 30
JO ELMS
 
6:30 - 9:30pm
THU 1
LIONEL ROBINSON
 
6:30 - 9:30pm
FRI 2
JOEY TALAM TRIO
 
6:30 - 9:30pm
CATH & HIM
 
10:00pm - 1:00am
SAT 3
SHANE FLEW & TIM WEDDE
 
6:30 - 9:30pm
SOUTH CREEK
 
10:00pm - 1:00am
SUN 4
RICHARD HUGHES
 
6:30 - 9:30pm
MON 5
IAN BLAKENEY
 
6:30 - 9:30pm
TUE 6
SHANE FLEW
 
6:30 - 9:30pm
WED 7
RAOUL GRAF
 
6:30 - 9:30pm
THU 8
LIONEL ROBINSON
 
6:30 - 9:30pm
FRI 9
JO ELMS TRIO
 
6:30 - 9:30pm
MATT JACKSON & BEN BOOTH
 
10:00pm - 1:00am
SAT 10
AMANDA EASTON TRIO
 
6:30 - 9:30pm
JACK THOMPSON TWINS
 
10:00pm - 1:00am
SUN 11
LIONEL ROBINSON
 
12:00 - 3:00pm
DON HOPKINS
 
6:30 - 9:30pm
MON 12
JIM GANNON
 
6:30 - 9:30pm
TUE 13
GLENN RHODES
 
6:30 - 9:30pm
WED 14
NOEL DAVIES
 
6:30 - 9:30pm
THU 15
LIONEL ROBINSON
 
6:30 - 9:30pm
FRI 16
VICKY TURNER TRIO
 
6:30 - 9:30pm
BRAD JOHNS BAND
 
10:00pm - 1:00am
SAT 17
JEFF DUFF TRIO
 
6:30 - 9:30pm
SAFARI SUITS
 
10:00pm - 1:00am
SUN 18
TBC
 
6:30 - 9:30pm
MON 19
ANDREW DENNISTON
 
6:30 - 9:30pm
TUE 20
SCOT FINNIE
 
6:30 - 9:30pm
WED 21
BRAD JOHNS
 
6:30 - 9:30pm
THU 22
JOANNA MELAS
 
6:30 - 9:30pm
FRI 23
LIZA OHLBACK TRIO
 
6:30 - 9:30pm
TERRY HALLIDAY DUO
 
10:00pm - 1:00am
SAT 24
WILD RICE
 
6:30 - 9:30pm
SAM JOOLE DUO
 
10:00pm - 1:00am
SUN 25
PETER HEAD
 
6:30 - 9:30pm
MON 26
RICHARD HUGHES
 
6:30 - 9:30pm
TUE 27
NOEL DAVIES
 
6:30 - 9:30pm
WED 28
STATE OF ORIGIN 1 - NO LIVE MUSIC
 
6:30 - 9:30pm
THU 29
BRAD JOHNS
 
6:30 - 9:30pm
FRI 30
JOY YATES TRIO
 
6:30 - 9:30pm
OLIVER GOSS DUO
 
10:00pm - 1:00am
SAT 31
DENYS MASON TRIO
 
6:30 - 9:30pm
THE WHITE BROTHERS
 
10:15pm - 1:15am